Praca

Właściciel marki BOCIAN POŻYCZKI firma EVEREST FINANSE Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Sp.k. jest stabilnym i godnym zaufania Pracodawcą, działającym na rynku od 2000 roku. Otrzymaliśmy zaszczytny tytuł - Pracodawcy Roku 2013  Mieszkańców Powiatu Śremskiego w Kategorii "Duży pracodawca".

Firma od dwóch lat rozwija się dynamicznie, otwierając nowe Oddziały – w 2014 roku planujemy obsługiwać całą Polskę – szczegółowa mapa w dziale O Firmie.

Dbamy o naszych Pracowników: uruchomiliśmy program szkoleń współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny. 

Dla Doradcy Klienta mamy najlepszą ofertę w branży: płacimy za podpisanie umowy, odbiór rat oraz dodatkowo premię za wykonanie planu zbiórek, którą otrzymuje większość naszych Doradców.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą u nas a poniżej nie zamieszczono oferty, która Ciebie interesuje – wyślij swoją aplikację na adres:
praca Doradca Klienta – doradca@bocianpozyczki.pl,
inne stanowisko –  praca@bocianpozyczki.pl

 

W marcu tego roku uruchomiliśmy obsługę całego województwa mazowieckiego oraz miasta Warszawy. Osoby, które mają doświadczenie w branży pożyczek oraz chcą podjąć wyzwanie otwierania tego terenu zapraszamy już dziś do składania CV na adres praca.wawa@bocianpozyczki.pl, w temacie wiadomości prosimy wpisać Warszawa.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli do CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

 

Oferty pracy w Bocian Pożyczki:

Stanowiska kierownicze

Doradcy Klienta

Stanowisko: DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Pobiedziska i okolice
Termin składania ofert: 2014-09-22
Stanowisko: DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Olsztynek, Jeziorany, Dobre Miasto
Termin składania ofert: 2014-09-22
Stanowisko: DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Elbląg, Pasłęk, Braniewo, Frombork, Morąg
Termin składania ofert: 2014-09-29
Stanowisko: DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański, Malbork
Termin składania ofert: 2014-09-29
Stanowisko: DORADCA KLIENTA
Miejsce pracy: Katowice, Mysłowice, Chorzów, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Oświęcim, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Piekary Śląskie
Termin składania ofert: 2014-10-06

Inne stanowiska

Opinie naszych pracowników:

W firmie Everest Finanse pracuję już prawie 4 lata. Przygodę z firmą zaczęłam w 2009 roku od pracy na stanowisku Przedstawiciela, a od 2010 roku pełnię funkcję Kierownika ds. Kontaktów z Klientami. Praca w Bocianie daje dużo możliwości m.in. awansu, samodzielnego organizowania i planowania czasu pracy oraz doboru kadry. Przełożeni są otwarci na nowe propozycje, wspierają i należycie wynagradzają swoich pracowników. Moja sekcja składa się z 13 Przedstawicieli - z większością współpracuję od samego początku swojej pracy, co tylko potwierdza rzetelność, uczciwość i komfort pracy w firmie Everest Finanse. „Wierzę, że jeśli pokażesz ludziom problemy i wskażesz ich rozwiązania, to pobudzisz ich do działania.” Bill Gates.

Elżbieta G.

Kierownik ds. Obsługi Klientów

Moja kariera w naszej firmie wygląda następująco: zaczynałem w listopadzie 2006 roku na stanowisku Kierownika ds. Kontaktów z Klientami, w marcu 2008 roku awansowałem na Kierownika Rejonu ds. Operacyjnych a w kwietniu 2012 roku na Kierownika Regionu ds. Operacyjnych. O firmie wyrażać się mogę w samych superlatywach i jest to opinia naprawdę szczera. Właśnie tu mogłem się rozwijać dzięki wsparciu moich bezpośrednich przełożonych, na wszystkich szczeblach jakie przeszedłem, od kdk do regionalnego. W naszej firmie  pracownik ma możliwość  rozwoju i awansu czego ja jestem przykładem. Firma organizuje cykle szkoleń pomagających pogłębić  dotychczasową wiedzę. Poprzez szkolenia pracownik udoskonala swoją pracę i staje się ona bardziej przyjemna (zarządzanie, stosunki międzyludzkie, asertywność).

Eugeniusz K.

Kierownik Regionu
ds. Operacyjnych

Odkąd 1 czerwca 2011 podjąłem pracę w Everest Finanse (BOCIAN POŻYCZKI) mogę śmiało powiedzieć że MAM NAJEPSZĄ PRACĘ NA ŚWIECIE, przy czym dodam że pracowałem około roku na stanowisku KDK a od roku i dwóch miesięcy jako Kierownik Rejonu.

Mirosław D.

Kierownik Rejonu
ds. Operacyjnych

Od marca 2011 r pracuje w firmie Everest Finanse (Bocian Pożyczki) jako Przedstawiciel. Po przepracowaniu półtorej roku awansowałam na zastępcę Kierownika a po 2 latach na Kierownika do Spraw Kontaktów z Klientami. W moim odczuciu firma Everest Finanse jest organizacją dającą duże możliwości rozwoju osobistego oraz awansu. Ponadto w firmie panuje miła atmosfera oraz koleżeńska pomoc.

Agnieszka S.

Kierownik ds. Obsługi Klientów

W Everest Finanse pracuję od maja 2005 roku. Początkowo jako KDK jeszcze pod szyldem Euroinvest. Po dwóch latach awansowałem na stanowisko Kierownika Rejonu (AM). Z perspektywy czasu zaobserwowałem bardzo duży i szybki rozwój firmy, szczególnie w ostatnich latach. Obecnie Everest Finanse skupia w swoich strukturach tak dużą liczbę pracowników i klientów, że można z powodzeniem powiedzieć: w segmencie finansowym jesteśmy jednym z głównych graczy na rynku. Można śmiało stwierdzić, iż firma, w której pracuję jest liderem na rynku. Nie mówimy tutaj o ilości, ale o jakości jaką Everest Finanse prezentuje i osiągnęła podczas całego swojego rozwoju. Faktem jest też, że nasza kadra posiada wysokie kwalifikacje. Zadania jakie firma stawia przed swoimi pracownikami dają duże poczucie satysfakcji i zadowolenia a nie są to zadania łatwe. Od tego tygodnia pracuję jako pełniący obowiązki Kierownika Regionu i jest to dla mnie duże wyzwanie. Bardzo ciekawym zjawiskiem jest to, że ludzie, którzy odeszli z naszej firmy bardzo chętnie by wrócili. Niektórzy dostali taką szansę i doskonale ją wykorzystali. Niestety nie wszyscy mogli wrócić.

Juliusz P.

p.o. Kierownika Regionu
ds. Operacyjnych

Henry Ford powiedział: „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.” Uważam, że z firmą „Everest Finanse” to możliwe. Polecam!

Alicja S.

Kierownik ds. Obsługi Klientów

W strukturach firmy Everest Finanse „Bocian Pożyczki” jestem zatrudniony od niespełna roku. Pracę podjąłem jako Przedstawiciel, natomiast z chwilą obecną zostałem Zastępcą Kierownika ds. Kontaktów z Klientami. Dotychczasowe doświadczenie w firmie „Bocian Pożyczki” pozwoliło mi na rozwinięcie umiejętności szybkiego i łatwego nawiązywania kontaktów z ludźmi, a także nauczyło mnie bardzo dobrej organizacji czasu. Firma oferując Klientom pożyczki na dowolny cel, dostarczając je do domu Klienta, dynamicznie się rozwija, zyskując rzeszę zadowolonych Klientów. Zatrudniając młodych i ambitnych pracowników, nastawionych na osiąganie wyznaczonych celów oraz dążenie do rozwoju, firma „Bocian Pożyczki” stała się nowoczesną i profesjonalną firmą na rynku pożyczek pieniężnych, dla której konkurencja nie powinna stanowić zagrożenia.

Karol K.

Z-ca Kierownika ds. Kontaktów z Klientami

Od 2 lat jestem pracownikiem firmy Everest Finanse "Bocian Pożyczki", od miesiąca pracuję na stanowisku Kierownik d/s Kontaktów z Klientami. Praca w firmie przebiega bez zastrzeżeń. Moi współpracownicy oraz przedstawiciele są ludźmi wykwalifikowanymi, z dużym doświadczeniem zawodowym. Infrastruktura w firmie jest wręcz perfekcyjna. Dzięki temu nasi Klienci są zadowoleni ze współpracy z naszą firmą oraz chętnie ponownie korzystają z naszych usług. Przez wiele lat działalności zdobyliśmy zaufanie u Klientów, które jest głównym miernikiem sukcesu na rynku. Uważam, że dzięki temu firma będzie się dalej rozwijać oraz pozostanie faworytem wśród konkurencji.

Piotr K.

Kierownik ds. Kontaktów z Klientami

Pracownikiem firmy Everest Finanse zostałam w kwietniu 2011 roku obejmując stanowisko Konsultanta ds. Obsługi Klienta. Wykonując swoje obowiązki miałam okazję poznać standardy obsługi Klienta zewnętrznego, jak wewnętrznego. Zdobycie takiego doświadczenia oraz ciągłego poszerzania swojej wiedzy w dynamicznie zmieniającym się środowisku,  nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc  współpracowników i wsparcie Pani Kierownik. W trakcie pracy na tym stanowisku, miałam też okazję odbyć szkolenia dedykowane specjalnie dla Konsultantów ds. Obsługi Klienta.
Po ponad 1,5 roku objęłam stanowisko Koordynatora Infolinii, gdzie mogę zdobyte doświadczenie wykorzystać, by organizować i usprawniać pracę  pozostałym Konsultantom. Każdy kolejny dzień wymaga ode mnie i drugiej Koordynatorki, indywidualnego podejścia do spraw naszych Klientów oraz naszych Współpracowników przy nieocenionym wsparciu Przełożonej i pozostałych Pracowników działu marketingu.

Agnieszka M.

Koordynator Infolinii